| Merknaam: | wolvesteam |
| Modelnummer: | WT700169-1 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | negotiated price |
| Levertijd: | 25 DAGEN |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
Krachtige draagbare bom WIFI5.8 GPS GSM 3G 4G 5G Cell Phone Signal Jammer Control By Wireless Management
Productbeschrijving
Deze jammer is speciaal bedoeld voor voertuigen en andere grote gevoelige locaties zoals militaire of overheidsgebouwen.Dit krachtige systeem is goedgekeurd en geïnstalleerd door de gevangenis autoriteiten in zeer grote gevangenis faciliteiten in verschillende landen over de hele wereld.
Met waterdichte prestaties en een hoog uitgangsvermogen van 100-1000 W toont het apparaat in veel opzichten de goede aard.De afschermingsradius is tot 20-1000 meter, wat meer dan 10 keer hoger is dan bij het gewone apparaat..
Gewoonlijk:
1Elke module wordt apart bestuurd.
2Deze jammer met pelikaan hoes kan band frequentie toevoegen als klant vereisten.
3Het kan worden gebruikt in een auto met batterij en kan worden bevestigd bij speciale gelegenheden.
4Het uitgangsvermogen, het verstoringsbereik en de bandfrequentie kunnen worden aangepast.
5Gebruik een Pelican behuizing, waterdicht, schokdicht, onwrikbaar, stofdicht en draagbaar.
6. Twee kleuren om uit te kiezen (groen of zwart)
7Perfect alarmsysteem, zelfdiagnostiek functie.
8. Automatisch omzetten in de batterijmodus wanneer de AC-energie is uitgeschakeld (min 2 uur actief met batterij)
9Eenvoudige bediening en installatie.
10Bewaar voor de installatie van de upgrade module.
11- 24 uur per dag, 365 dagen per dag.
Specificaties:
| Uitgangsinterface | Uitgangsfrequentie |
| CH1 | GSM800-900: 850-960MHz |
| CH2 | GSM1800: 1805-1880MHz |
| CH3 | GSM1900: 1920-1990MHz |
| CH4 | 3G: 2110 MHz-2170 MHz |
| CH5 | 4G LTE:725-770MHz (VS) of 790-826MHz (EU) |
| CH6 | 4G Wimax:2345-2400MHz ((VS) of 2620-2690MHz ((EU) |
| Type: | Bompsignaalverwarmer |
| Uitgangskanaal: | 6 kanalen |
| Totaal uitgangsvermogen | 360 watt - 500 watt |
| Stortingsbereik | Tot 500 meter (afhankelijk van de signaalsterkte in het gebied) |
| Nummer van de jammermodule | 6 |
| HS-code: | 8543709200 |
| Verpakking: | Doos |
| Grootte: | 600 × 630 × 600 mm (L*W*H) |
| Werktijd: | 24 uur/365 dagen continu. |
| Gewicht: | Tot 35 kg |
| Beheersing: | Draadloos beheer |
| Stroomregeling: | Multi-level potentiometer |
| Stroomvoorziening: | AC110-240V, DC-24V |
| Koelsysteem: | Actieve "smart" met geïntegreerd inkomend luchtfilter |
| Antennetype: | Externe hoge winst Omni directionele antenne |
| Batterij | 24V, 30AH, ingebouwde standbybatterij kan gedurende 90 tot 120 minuten worden gebruikt |
Frequentiebereiken Selecteerbaar
| CDMA 800: | 851-894 MHz |
| GSM 900: | 925-960 MHz. |
| DCS 1800: | 1800-1880 MHz. |
| PHS 1900: | 1920-1990MHz |
| 3G 2100 ((UMTS): | 2110-2170MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth: | 2400-2500 MHz |
| 4G/LTE 700M: | 725-770MHz (VS) |
| 4G/LTE 800M: | 790-826MHz (EU) |
| 4G Wimax: | 2300-2400MHz (VS) |
| 4G Wimax: | 2620-2690MHz (EU) |
| GPS/L1: | 1500-1600 MHz |
| GPS/L2: | 1200-1300 MHz |
| GPS/L3: | 1300-1400 MHz |
| GPS/L4: | 1100-1200 MHz |
(Boven zijn enkele universele frequentiebanden, optioneel zes kanalen)
Hieronder staan de standaardparameters voor deze gevangenis jammer, OEM/ODM en aangepaste frequenties zijn ook acceptabel.
Toepassing:
• Vooral gebruikt in onderzoeksruimtes, gevangenissen, tankstations, mobiele telefoonbommen, oliedepoten, LPG-stations, detentiecentra, ondervragingskamers, rechtbanken,
• hervormingswerkgroepen, vergaderzalen, bioscopen, kerken, bibliotheken, studentenverblijven;
• Bijzondere beveiligings- en vertrouwelijke gelegenheden (vertrouwelijk kantoor, onderhandelingsruimte, mobiele voertuigen, mobiele politieke en zakelijke hoogwaardigheidsbekleders die de plaats van voorval bewaken;
• Alle soorten militaire terreinen en andere verboden plaatsen om mobiele telefoons te gebruiken.
Voorwaarden:
| Levertydschema | Delivery time is 3 weeks, Delivery will be initiated from date of receipt of confirmed purchase order and advance remittance in our bank. Levering zal worden geïnitieerd vanaf de datum van ontvangst van bevestigde bestelling en vooruitbetaling in onze bank. |
| Betalingsvoorwaarden | 40% voorschot, 40% na een maand, 20% voor verzending./100% voorschot, paypal, WU, enz. |
| Voorwaarden voor de levering | FOB HONGKONG/VS. |
| Garantie | 36 maanden. |
| Software-updates | Gratis software-updates worden gedurende 36 maanden aangeboden. |
| Verlengde garantie | Na het vierde jaar: 5% van het totaal voor elk jaar. |