| Merknaam: | Wolvesteam |
| Modelnummer: | WT900254 |
| MOQ: | 1 STUKS |
| Prijs: | negotiated price |
| Levertijd: | 3-10 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
Waterdicht Buiten 600W High Power Portable VIP Protection Defensie RF Signal UAV Drone Jammer
Toepasselijke plaats:
Jammers voor gevangenissen en andere grote gevoelige locaties zoals militaire of overheidsgebouwen.Binnenlandse Veiligheid, Correctionele Centers, Petrochemische industrie, Sportlocaties en theaters, VIPBescherming van konvooien, Bompreventie/verwijdering, Scholen en universiteitenGenererende Planten... enzovoort.
Kenmerken:
1Tot zes frequentiebanden.
2.PLL Synthetische signaalbron
3.Swew bedieningselementen voor het aanpassen van het uitgangsvermogen
4.10dBi Directionele Antennen per Band
5Alleen interfereren met de frequenties van het basisstation.
6.Langzaam startcircuits voor langdurige betrouwbaarheid
7.Bescherming tegen overtemperatuur en VSWR
8.LED's voor status/alarm
9.Ventilatorgekoelde behuizing met ruiten
10.100-240VAC stroombron
11.Opsieel Status Monitoring Software voor Client PC
Specificaties
| Uitgangsinterface | Uitgangsfrequentie |
| CH1 | 2.4G: 2400-2500 MHz |
| CH2 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz |
| CH5 | WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| CH6 | 433: 433 MHz |
| Storingbereik: | Tot tp 2500m ((onder Signalniveau ≤-85dBm) @afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk |
| Afmetingen van het apparaat: | 530 x 300 x 200 mm, met uitzondering van antennes |
| Gewicht van het product: | 25 kg |
| Type: | Drone jammer |
| Totaal uitgangsvermogen: | 600 W |
| Verpakking: | Neutrale verpakking |
| Signal Jammer voor: | 600W 6 banden High Power Drone jammer |
| Stroomvoorziening: | AC-adapter (50 tot 60Hz/100 tot 240V AC -DC27V) |
| Antennetype: | Directionele antenne of omni-directionele antenne |
| Werktemperatuur: | -20 tot +50oC |
| Bergingstemperatuur: | -40 tot +60oC |
| Vochtigheid: | 5% tot 80% |
We kunnen u voorzien van een service op maat volgens uw specifieke eisen over frequentiestellen. Alle 4-8 frequentiemodules kunnen we zeer goed mengen.fleesbaar.
| CDMA 800: | 851-894 MHz |
| GSM 900: | 925-960 MHz. |
| DCS 1800: | 1800-1880 MHz. |
| PHS 1900: | 1920-1990MHz |
| 3G 2100 ((UMTS): | 2110-2170MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth: | 2400-2500 MHz |
| Wifi3.6G: | 3500-3600 MHz |
| Wi-Fi5.2G: | 5100-5500 MHz |
| WIFI5.8G | 5725-5850 MHz |
| 4G Wimax: | 2300-2400MHz (VS) |
| 4G Wimax: | 2620-2690MHz (EU) |
| GPS/L1: | 1500-1600 MHz |
| GPS/L2: | 1200-1300 MHz |
| VHF: | 135-174MHz |
| UHF: | 400-470 MHz |
| Locker: | 167-175 MHz |
| RF315: | 315 MHz |
| RF433: | 433MHz |
| RF868: | 868MHz |
Voorwaarden:
| Levertydschema | Delivery time is 3 weeks, Delivery will be initiated from date of receipt of confirmed purchase order and advance remittance in our bank. Levering zal worden geïnitieerd vanaf de datum van ontvangst van bevestigde bestelling en vooruitbetaling in onze bank. |
| Betalingsvoorwaarden | 40% vooruit, 40% na een maand, 20% voor verzending. |
| Voorwaarden voor de levering | FOB HONGKONG/VS. |
| Garantie | 36 maanden. |
| Software-updates | Gratis software-updates worden gedurende 36 maanden aangeboden. |
| Verlengde garantie | Na het vierde jaar: 5% van het totaal voor elk jaar. |
![]()