| Merknaam: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | negotiated price |
| Levertijd: | 3-4 weken |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
This Selectable Portable High power wireless signal Jammer CDMA/GSM DCS/PCS UMTS/3G 4G 5G All Phone Signal Jammer that you are viewing here is the new designed signal jammer that is designed with the ability to cut off the signals of GSM, DCS, PCS, 3G,4G LTE,4G WIMAX 5G en, i tegelijkertijd.
De krachtige jammer heeft een breed frequentiebereik met 5G CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G LTE,4G WIMAX.afhankelijk van de signaalsterkte in het gegeven gebiedBinnen het bereik, zet de jammer aan, alle draadloze verbinding naar 2G, 3G, 4G 5G netwerk zal tegelijkertijd worden uitgeschakeld.De gebruiker kan ervoor kiezen de werking van één of enkele frequentiebanden toe te staan.Het instellen van ON of OFF van een van de enkelvoudige banden zal geen verstoring veroorzaken van de werking van de andere banden.
Het is vooral geschikt voor militaire en andere grote gevoelige locaties zoals militaire of overheidsinstanties.Militaire eenheden, geheime diensten, musea, grenspatrouille en drugsbestrijding, douane, enz.
Specificatie
Geïnfecteerde frequentiebereiken:
| Uitgangsinterface | Uitgangsfrequentie |
| CH1 | -CDMA 800: 850 tot 894 MHz |
| CH2 | - GSM 900: 925 tot 960 MHz |
| CH3 | - GSM 1800: 1805 tot 1880MHz |
| CH4 | -GSM 1900: 1920 tot 1990MHz (PCS) |
| CH5 | -3G: 2110 tot 2170MHz |
| CH6 | -4G LTE (US.725-770MHz) of (Europa:790-826MHz) |
| CH7 | -4G Wimax (US.2345-2400MHz) of (Europe.2620-2690MHz) |
| CH8 | - 5G: 3400-3600MHz |
| Totaal uitgangsvermogen: | 400 W |
| Storingbereik: | tot 500 m, hangt de verstoringsradius nog steeds af van de sterkte van het signaal in een bepaald gebied |
| Antennen voor externe dubbelkanaalrichtingspanelen | alleen alle TX-frequentie gedekt downlink |
| Nummer van de jammermodule | 8 |
| Stroomvoorziening: | 50 tot 60 Hz, 100 tot 240 V wisselstroom |
| met een AC-adapter | (AC100-240V-DC27V) |
| Afmeting: | 550 x 400 x 300 mm |
Accessoires
1De antennes van de verstoringsapparaten zijn omni-directioneel.
2Het totale zendvermogen van alle antennes moet 50 W zijn.
3. De verstoringstoestellen, inclusief antennes, moeten in de beschermingsdoos worden geplaatst om te voorkomen dat er stof en regen in het beschermingsdoosje komen te zitten of ermee worden geraakt,en passende uitlaatventilatoren om de temperatuur van elektronische onderdelen te handhaven
4De werktemperatuur van de verstoppingsinrichting moet tussen -20°C en +55°C liggen
5De verstoringsinrichting moet werken met 100-240 VAC en 24 VDC
6Het totale stroomverbruik van de wisselstroom / gelijkstroom moet lager zijn dan (100) Watt.
7Het bereik van de verstoring van het apparaat is van (100 - 300) m in straal
8De verbindingspoorten voor de verstoringsapparaten zijn compatibel met RJ-45 (TCP / IP en (Loop)).
Voorwaarden:
| Levertydschema | Delivery time is 3 weeks, Delivery will be initiated from date of receipt of confirmed purchase order and advance remittance in our bank. Levering zal worden geïnitieerd vanaf de datum van ontvangst van bevestigde bestelling en vooruitbetaling in onze bank. |
| Betalingsvoorwaarden | 40% voorschot, 40% na een maand, 20% voor verzending./100% voorschot, paypal, WU, enz. |
| Voorwaarden voor de levering | FOB HONGKONG/VS. |
| Garantie | 36 maanden. |
| Software-updates | Gratis software-updates worden gedurende 36 maanden aangeboden. |
| Verlengde garantie | Na het vierde jaar: 5% van het totaal voor elk jaar. |