| Merknaam: | wolvesteam |
| Modelnummer: | JM3110912 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | negotiated price |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
De machtigeFull Bands JammerVerstelbare 16 antennes Krachtige GSM 3G 4GLTE 4GWimax 5G Phone Blocker & WiFi UHF VHF GPS Lojack Afstandsbediening Alle telefoonbanden SignalDit is de nieuwste en modernste signaalblokker, die de beste bescherming biedt voor uw privacy en een rustige omgeving.
Specificatie
| Uitgangsinterface | Frequentieband schild |
| CH1 | CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH2 | PCS: 1920-1990MHz |
| CH3 | 4G LTE: 725-770MHz (VS) |
| CH4 | 4G Wimax: 2345-2400MHz (VS) |
| CH5 | Wifi: 2400-2500MHz |
| CH6 | UHF: 400-470MHz |
| CH7 | GPSL1: 1570-1580MHz |
| CH8 | RF433: 433MHz |
| CH9 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH10 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH11 | 4G LTE: 790-826MHz (EU) |
| CH12 | 4G Wimax: 2620-2690MHz (EU) |
| CH13 | 5G: 3200-3600 MHz/3600-3800 MHz |
| CH14 | Locker: 167-175MHz |
| CH15 | GPSL2/L5: 1170-1230MHz |
| CH16 | RF315: 315MHz |
| Totaal uitgangsvermogen | 30-35W |
| Stortingsbereik | tot 50 m |
| met een vermogen van niet meer dan 50 W | alleen alle TX-frequentie gedekt downlink |
| Stroomvoorziening | 50 tot 60 Hz, 100 tot 240 V wisselstroom |
| met AC-adapter | (AC100-240V-DC12V) |
| Afmeting | 395 x 238 x 60 mm |
| Volledig gewicht | 6.5 kg |
Accessoires
Vermelding van het product
![]()