| Merknaam: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | negotiated price |
| Levertijd: | 3 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
Productbeschrijving:
Dit apparaat is een prachtige GPS jammer die je problemen volledig kan oplossen.een privé ruimte voor je betalenDit alles is te danken aan de krachtige draagbare GPS (GPS L1/L2/L3/L4/L5) en Lojack jammer.
Het apparaat kan werken terwijl het wordt opgeladen. Bovendien kan elke band afzonderlijk of gelijktijdig werken. Tot 2 Watt vermogen waardoor het apparaat krachtiger wordt. Het is gemakkelijk te nemen en te bedienen,interne oplaadbare batterij en lager stroomverbruikDe batterij kan gemakkelijk worden opgeladen met een zakoplader. u kunt een gebied met een straal van 2 tot 15 meter scheiden.
De draagbare jammer wordt geleverd met een wisselstroomadapter en een auto-oplader, die kan worden gebruikt voor opladen.Een minder gebruikelijk gebruik is om GPS-signalen te blokkeren als je ergens heen gaatBovendien is de kleur van de GPS-jammer hemelsblauw, een prachtige kleur!
Specificatie
| Uitgangsinterface | Uitgangsfrequentie |
| CH1 | GPS L1 1575,42 MHz |
| CH2 | GPS L 2 1227,60 MHz |
| CH3 | GPS L 3 1381,05 MHz/GPS L 4 : 1379,913 MHz |
| CH4 | GPS L 5 1176,45 MHz |
| CH5 | Locker 167-175 MHz |
| Beschikbaar systeem | wereldwijd Alle GPS |
| Stroomvoorziening | AC-adapter (AC110-240V DC9V) |
| Operatietijd | 24 uur continu |
| Halve diameter van de onderschepping | 1-15 m ((-75 dBm) |
| Antenne | 5 stuks (vast de antenne volgt het merkteken in het apparaat) |
| Energieverbruik | 2W |
| Gewicht: | 0.3 kg |
| Afmeting | 113*60*31 mm |
Accessoires