| Merknaam: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | negotiated price |
| Levertijd: | 1-2 weken |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
Productbeschrijving:
Deze Desktop-telefoon jammer biedt 20-100MHz/50-80MHz Signal Blocker 30W van FM 88-108MHz jamming Sysytem stroom. Het is ontworpen voor gevangenissen, omni antenne of detentiecentra,en strafinstellingen, enz.
Het kan de mogelijkheid van bewaking, scholen, kerken, vergaderruimte,
Het heeft een metalen behuizing die sabotage voorkomt.
Specificatie:
| Uitgangsinterface | Uitgangsfrequentie |
| CH1 | FM 88-108MHz |
Accessoires:
| Stroomvoorziening: | AC~220V/DC-12V (optioneel) |
| Totaal RF vermogen: | 30 W |
| Ingebouwde batterij (optioneel): | DC-12V 2AH/Support 60min vol vermogen. |
| Veldsterkte bij -80 dBm, schildgebied: | 50 tot 100 m @, afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk. |
| Gewicht: | 2.5 kg |
| Grootte ((lengte × wind × hoogte): | 251 x 140 x 120 mm |
| Vochtigheid: | 30% tot 95% |
| Werktemperatuur: | -10 tot +55 graden Celsius |
| Energieverbruik: | 120 W |
Met het geïntegreerde luchtfilter zorgt het ervoor dat het koelsysteem van het apparaat normaal werkt.
Dit is een optimale keuze voor u om dit draagbare stroom 30W jamming systeem dat is
Speciaal ontworpen voor alle FM 88‐108MHz Signal Jammer!
de eenvoudige manier van bedienen en de hoge werkingsdoeltreffendheid!
Gebruik maken van super hoge frequentie met een hoog effectief vermogen.
Effectief uitgangsvermogen (kanaalvermogen) en grotere interferentieradius.
Alleen de downlink frequentie van het mobiele systeem storen, zonder de normale werking van de basisstations te verstoren.
We kunnen Radar producten leveren:
RADAR-pulsen zijn vaak zeer hoge frequentie, dus het is belangrijk om een extreem snelle bemonstering en verwerking mogelijkheden.Alle RFDM-modules hebben snelle ADC's met een hoog dynamisch bereik die rechtstreeks in een groot, snelle FPGA's zoals een Virtex-5 [2] Om het RADAR-signaal daadwerkelijk te ontvangen en over te dragen, is een RF-frontend nodig.en indien het ontwerp superheterodyne is, een mixer en LO [8]. DRFM for more advanced RADARs that use techniques like pulse compression involves detecting any additional modulation imparted to the incident waveform and accurately recreating it using Direct Digital Synthesis (DDS) in real time [9]Het omgaan met geavanceerde radarsignalen zoals pulscompressie is een actief onderzoeksgebied, waarvan bijna alles geclassificeerd is.