| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | WT808W100-9D |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Voordeel | Elke band kan zelfstandig werken |
| Afmetingen | 550 × 450 × 300 mm |
| Stroomvoorziening | AC230V |
| Draadloos besturingssysteem | Jail Jammer System Software Management |
| Type | Waterdicht verstelbaar |
| Totaal uitgangsvermogen | 900 W |
| Frequentie Voor | GSM,CDMA,Dcs/PCS, 3G, 4G Lte, 4G Wimax, WIFI |
| Energieverbruik | 3600 W |
This 9 Bands Waterproof Adjustable High Power Phone Jammer with upgrade function for Prison is specially customized to accommodate a fully integrated broad band jamming system which provides the ultimate solution for Prison Military and Police convoys or VIP protection.
De 5 modules worden afzonderlijk bestuurd en kunnen ook gelijktijdig werken, de verstoringsfrequentie kan worden opgewaardeerd tot meer dan 16 banden.De gevangenis jammer is waterdicht en draagbaarDe frequentieband is optioneel en de high power jammer heeft een uitstekende warmteverspreiding.
| Technische parameter | Detail |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC230V |
| Koelsysteem | Ingebouwde koelventilator |
| Voordeel | Elke band kan zelfstandig werken |
| Draadloos besturingssysteem | Jail Jammer System Software Management |
| Schildbereik | 300-1000m @ Volgens de signaaldichtheid van het mobiele netwerk |
| Afmetingen | 550 × 450 × 300 mm |
| Type | Waterdicht verstelbaar |
| Frequentie Voor | GSM,CDMA,Dcs/PCS, 3G, 4G Lte, 4G Wimax, WIFI |
| Energieverbruik | 3600 W |
| Totaal uitgangsvermogen | 900 W |
| Uitgangsinterface | Frequentiebereik | Uitstroom | RF-uitgang dBm |
|---|---|---|---|
| CH1 | 460-470 MHz | GSM850 | 100 W |
| CH2 | 925-960 MHz. | GSM900. | 100 W |
| CH3 | 1805-1880MHz | PCS1800 | 100 W |
| CH4 | 2110-2170MHz | 3G | 100 W |
| CH5 | 2300-2400 MHz | 4G WiMAX | 100 W |
| CH6 | 2570-2700 MHz | 4G WiMAX | 100 W |
| CH7 | 3400-3600 MHz. | 5G | 100 W |
| CH8 | 2400-2485 MHz | WIFI2.4G | 100 W |
| CH9 | 5715-5815MHz | WIFI5.8G | 100 W |
| Optie | 20-6000 MHz. | Optie | Optie |
| Levertydschema | Delivery time is 3 weeks, Delivery will be initiated from date of receipt of confirmed purchase order and advance remittance in our bank. Levering zal worden geïnitieerd vanaf de datum van ontvangst van bevestigde bestelling en vooruitbetaling in onze bank. |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden | 50% voorschot, 50% voor verzending. |
| Voorwaarden voor de levering | FOB HONGKONG/VS. |
| Garantie | 36 maanden. |
| Software-updates | Gratis software-updates worden gedurende 36 maanden aangeboden. |
| Verlengde garantie | Na het vierde jaar: 5% van het totaal voor elk jaar. |