| Merknaam: | wolvesteam |
| Modelnummer: | JM311102-18 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | negotiated price |
| Levertijd: | 20 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 10-100 W |
| Stortingsbereik | afstand 50-500M [de signaalsterkte moet < -80 dB zijn op de locatie] |
| Standaarden voor de interfaces van de dekking | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technologieën als onderdeel van de toepassing van de toepassingsrichtlijnen van de Unie beschouwd. |
| Automatische schakelvoeding | 50/60 Hz AC 100 ~ 240 V tot DC 12 V |
| Werktemperatuur | -10°C ~ +60°C |
| Vochtigheid | 95% niet-condenserend |
| Antenne | Patch-antenne - 5 dBi-winst van elke band |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Vermogen van elke module: | 10-100 W |
| Standaarden voor de interfaces van de dekking: | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technologieën als onderdeel van de toepassing van de toepassingsrichtlijnen van de Unie beschouwd. |
| Antena: | Patch-antenne - 5 dBi-winst van elke band |
| Nummer van de jammermodule | 12 |
| Storingbereik: | afstand 50-500 M [de signaalsterkte moet < -80 dB zijn op de locatie] |
| Automatische schakeling | stroomvoorziening 50/60 Hz AC 100 ~ 240V tot DC 12V |
| Afmeting van het apparaat: | 38.5cm (L) x 43cm (W) x 26,5cm (H) |
| Gewicht: | 1 kg |
| Werktemperatuur: | -10 ~ +60°C |
| Opbergtemperatuur: | -30 ~ +70°C |
| Vochtigheid: | 95% niet-condenserend |