| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | WT701808 |
We bevelen het DDS High Power Full Band Voertuig Militaire Convoy Bescherming Dakgemonteerde Stoorsysteem ten zeerste aan. Dit systeem bevat de meest effectieve en betrouwbare RF-stoortechnologie en is uitgerust met een volledig geïntegreerd breedband stoorsysteem.
Het systeem kan alle RF-communicatiefrequenties op een continue en gelijktijdige manier bestrijken. De frequenties kunnen worden aangepast van 20 tot 6000 MHz (of 20 tot 3600 MHz), die vaak worden gebruikt door terroristen om bermbommen te laten ontploffen, zoals RCIED's. Met de nieuwste stoortechnologieën beschikt het systeem over een ultrahoog RF-zendvermogen van 1300 watt, wat resulteert in een groter afschermingsbereik rond het voertuig.
Naast het convoybeschermingsapparaat zelf, is het voertuig speciaal uitgerust met RF-bescherming om de volledige veiligheid van de bestuurder en passagiers te garanderen. Systeembeheer, inclusief activering, controle en bediening, wordt uitgevoerd via een bedrade afstandsbediening die discreet in de console van de bestuurder is geïnstalleerd.
Wanneer het systeem is geactiveerd, zendt het een uniek ruissignaal uit dat een "Firewall" creëert tussen de terroristische zender en de ontvanger van het explosieve apparaat, waardoor wordt voorkomen dat op afstand bediende bommen door terroristen worden geactiveerd. Er is simpelweg geen betere manier om uw VIP te beschermen tegen de dreiging van radio-geactiveerde bommen.
| Uitgangsinterface | RF-frequentieband (MHz) | Toepassing | RF-uitgangsvermogen (Watt) |
|---|---|---|---|
| CH1 | 430-450 MHz | Walky-talky (UHF400) | 100W |
| CH2 | 850-960 Mhz | Cellular GSM900 | 100W |
| CH3 | 1805-1880 Mhz | DCS1800 | 100W |
| CH4 | 3400-3600Mhz | 5G | 100W |
| CH5 | 2110-2170 Mhz | Cellular UMTS/WCDMA(3G) | 100W |
| CH6 | 1800-1880MHz | DCS | 50W |
| CH7 | 2100-2170MHz | 3G | 50W |
| CH8 | 2570-2690MHz | 4G WIMAX | 50W |
| CH9 | 3400-3600MHz | 5G | 50W |
| CH10 | 2400-2500 | WIFI & Bluetooth | 50W |
| CH11 | 5700-5800 MHz | WIFI 5.8G | 50W |
| CH12 | 1560-1625MHz | GPSL1 | 50W |
| Optie | 20-6000MHz | Optie | Optie |
| Totaal RF-vermogen | 600Watt |
| Voeding | Ingang AC230V |
| Afschermingsgebied | 100-300m @ afhankelijk van signaaldichtheid van mobiel netwerk |
| Stoormodule nummer | 12 |
| Koelsysteem | Systematisch Slim Koelsysteem |
| Systeem bescherming | VSWR, Overspanning, Overstroom |
| Stoorsbron | PLL Brontechnologie |
| Afstandsbediening (Optie) | Volledige systeem bediening |
| Antenne type | Hoge Gain Omnidirectionele Antennes |
| Aantal antennes | 12 |
| Stroomverbruik | 600W |
| Voedingsbron (Optie) | Extra AC-alternator (600W) of Extra DC-generator (+24 VDC/25A) |
| Gewicht | 35.00Kg |
| Afmetingen (lengte × wind × hoog) | 580×580×680mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +60 graden Celsius |
Hoogwaardige stoorzenders worden uitgebreid gebruikt in verschillende omgevingen, zoals militaire eenheden, gevangenissen, politiediensten, bomopruimingsteams en beveiligingsdiensten. Deze apparaten spelen een cruciale rol bij het waarborgen van de communicatiebeveiliging en het voorkomen van ongeoorloofde transmissies in gevoelige gebieden.
Bovendien vinden ze toepassingen in plaatsen als gevangenissen, benzinestations, wachtposten, scholen, kerken, vergaderzalen onder toezicht, bibliotheken, ziekenhuizen, theaters, klaslokalen en andere vitale locaties en scenario's waar het handhaven van controle over communicatiesignalen van het grootste belang is.
| Levertijdschema | De levertijd is 3 weken, de levering wordt gestart vanaf de datum van ontvangst van de bevestigde bestelling en de vooruitbetaling op onze bankrekening. |
| Betalingsvoorwaarden | 50% vooruit, 50% vóór verzending. |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/ VS. |
| Garantie | 36 maanden. |
| Software-updates | Gratis software-updates worden verstrekt gedurende een periode van 36 maanden. |
| Verlengde garantie | Na het 4e jaar: 5% van het totaal voor elk jaar. |