| Merknaam: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | negotiated price |
| Levertijd: | 3 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Totaal uitgangsvermogen | 14W |
|---|---|
| Stortingsbereik | Interceptiehalfdiameter: 1-30 m (-75 dBm) |
| Stroomvoorziening | AC-adapter (AC110-240V DC9V) |
| Antenne | 14 stuks (Aanbrengen van de antenne volgt het teken in het apparaat) |
| Operatietijd | 24 uur continu |
| Blocfrequentie | GSM CDMA 3G 4G 5G WIFI Bluetooth GPS |
| Afmeting | 160*90*40 mm |
| Uitgangsinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | CDMA 850-894MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH2 | GSM 930-960MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH3 | DCS 1805-1850MHz 34dBm 5dBm/30KHz (min) |
| CH4 | PCS 1900-1990MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH5 | 3G 2110-2170MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH6 | GPS 1500-1600MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH7 | Wifi 2400-2500MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH8 | VHF 135-175MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH9 | UHF 400-470MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH10 | 4G LTE: (US.725-770MHz) of (Europa:790-826MHz) |
| CH11 | 4G Wimax: (US.2345-2400MHz) of (EU.2620-2690MHz) |
| CH12 | 5G:3400-3600 MHz/3600-3800 MHz |
| CH13 | Locker: 167-175MHz |
| CH14 | GPSL2/L5: 1170-1230MHz |