| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | WT701808 |
| Uitvoerinterface | RF-frequentieband (MHz) | Sollicitatie | RF-uitgangsvermogen (Watt) |
|---|---|---|---|
| CH1 | 430-450 MHz | Walky-talky (UHF400) | 100W |
| CH2 | 850-960 MHz | Mobiel GSM900 | 100W |
| CH3 | 1805-1880 MHz | DCS1800 | 100W |
| CH4 | 3400-3600 MHz | 5G | 100W |
| CH5 | 2110-2170 MHz | Mobiel UMTS/WCDMA(3G) | 100W |
| CH6 | 1800-1880 MHz | DCS | 50W |
| CH7 | 2100-2170 MHz | 3G | 50W |
| CH8 | 2570-2690 MHz | 4G WIMAX | 50W |
| CH9 | 3400-3600 MHz | 5G | 50W |
| CH10 | 2400-2500 | WIFI en Bluetooth | 50W |
| CH11 | 5700-5800 MHz | WIFI 5.8G | 50W |
| CH12 | 1560-1625 MHz | GPSL1 | 50W |
| Optie | 20-6000 MHz | Optie | Optie |
| Totaal RF-vermogen | 600Watt |
| Voeding | Ingang AC230V |
| Afschermingsgebied | 100-300 m @ afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk |
| Stoorzendermodulenummer | 12 |
| Koelsysteem | Systematisch slim koelsysteem |
| Systeembescherming | VSWR, overspanning, overstroom |
| Jammende bron | PLL-brontechnologie |
| Afstandsbediening (optie) | Volledige systeembediening |
| Antennetype | Omnidirectionele antennes met hoge versterking |
| Aantal antennes | 12 |
| Stroomverbruik: | 600W |
| Voedingsbron (optie) | Extra wisselstroomdynamo (600W) of extra gelijkstroomgenerator (+24 VDC/25A) |
| Gewicht: | 35,00 kg |
| Afmeting (lengte x wind x hoog): | 580×580×680mm |
| Vochtigheid: | 30%-95% |
| Lopende temperatuur: | -20 tot +60 graden Celsius |
| Bezorgtijdschema | De levertijd bedraagt 3 weken. De levering begint vanaf de datum van ontvangst van de bevestigde bestelling en de vooruitbetaling op onze bank. |
| Betalingsvoorwaarden | 50% vooraf, 50% vóór verzending. |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS. |
| Garantie | 36 maanden. |
| Software-updates | Er worden gratis software-updates verstrekt voor een periode van 36 maanden. |
| Uitgebreide garantie | Na het 4e jaar: 5% van het totaal voor elk jaar. |