| Merknaam: | wolvesteam |
| Modelnummer: | JM311098-12A |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | negotiated price |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Uitvoerinterface | Afschermband van frequentie |
|---|---|
| CH1 | CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH2 | PCS: 1920-1990MHz |
| CH3 | 4G LTE: (US.725-770MHz) of (EU.790-826MHz) |
| CH4 | 4G Wimax: (US.2300-2400MHz) |
| CH5 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH6 | 5600-5900MHz |
| CH7 | GPSL1: 1570-1580MHz |
| CH8 | 4G LTE: 2600-2690MHz |
| CH9 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH10 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH11 | 5G: 3400-3600MHz |
| CH12 | 5G: 3600-3800MHz |
| Totaal uitgangsvermogen | 60W |
| Jamming bereik | Tot 50m |
| Externe omni-directionele antennes | Alle TX-frequentie gedekt alleen downlink |
| Voeding | 50 tot 60Hz, 100 tot 240V AC |
| AC adapter | AC100-240V-DC12V |
| Afmeting | 395 x 238 x 60mm |
| Volledige set gewicht | 6.5kg |