| Merknaam: | wolvesteam |
| Modelnummer: | WT311101-16 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | negotiated price |
| Levertijd: | 3 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Uitgangsinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | CDMA: 851-960MHz |
| CH2 | GSM: 925-960MHz |
| CH3 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH4 | PCS: 192-1990MHz |
| CH5 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH6 | 4G LTE: 725-770MHz (VS) of 790-826MHz (EU) |
| CH7 | 4G Wimax: 2300-2400MHz ((VS) of 2620-2690MHz ((EU) |
| CH8 | Wifi: 2400-2500MHz |
| CH9 | VHF: 135-174MHz |
| CH10 | UHF: 400-470MHz |
| CH11 | GPS L1: 1570-1580MHz |
| CH12 | 5G: 3400-3600MHz |
| CH13 | 5G: 3600-3800MHz |
| CH14 | GPS L1: 1520-1650MHz |
| CH15 | Locker: 167-175MHz |
| CH16 | Wifi 5.8G: 5715-5850MHz |
| HS-code | 8543709200 |
| Stortingsbereik | Tot 25 m (afhankelijk van de signaalsterkte in het operationele gebied) |
| Type | Handheld Jammer |
| Totaal uitgangsvermogen | 16W |
| Externe antennes | Omni-directionele antennes die alle TX-frequenties dekken (alleen downlink) |
| Verpakking | Neutrale verpakking |
| Stroomvoorziening | 50 tot 60 Hz, 100 tot 240 V wisselstroom |
| AC-adapter | AC100-240V-DC12V |
| Afmetingen | 200 × 150 × 80 mm |
| Gewicht | 1.0kg |
| Kleur | Zwart |
| Levertydschema | 3-5 dagen na ontvangst van de bevestigde bestelling en de voorschotbetaling |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden | 100% voorschot via PayPal, Western Union, etc. |
| Voorwaarden voor de levering | FOB Hong Kong/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis software-updates gedurende 36 maanden |
| Verlengde garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het vierde jaar |