| Merknaam: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | negotiated price |
| Levertijd: | 3-4 weken |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Kenmerk | Specificatie |
|---|---|
| Waterdicht | IP65 |
| Totaal Uitgangsvermogen | 40W |
| Storing Bereik | Tot 1200m |
| Voeding | AC 110 of 220V, DC 12V of DC 24V (Optie) |
| Antenne Details | Ingebouwde Antennes |
| Afmetingen van Apparaat | 960×400×230 mm |
| Gewicht van Product | 6.00kg |
| Ingebouwde Batterij | DC-24V 8AH/Ondersteuning 120min |