| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | WT805816 |
Het High Power Full Band Vehicle Military Convoy Protection Roof Mounted Jammer System is een geavanceerd DDS Convoy Jamming System dat gebruikmaakt van betrouwbare radiofrequentie (RF) jamming technologie.Uitgerust met een volledig geïntegreerd breedbandjammeringssysteem, zorgt het voor maximale verdedigingsmogelijkheden voor militair personeel, VIP-teams, EOD-eenheden, politiediensten, overheidsgebouwen en draadloze afstandsbediende explosieven.
Dit systeem is ideaal voor tijdelijke bescherming in noodsituaties en biedt snelle reactieoplossingen met continue dekking over alle RF-communicatiefrequenties van 20 MHz tot 6000 MHz.
| Uitgangsinterface | RF-frequentieband (MHz) | Toepassing | RF-uitvoervermogen (Watt) |
|---|---|---|---|
| CH1 | 135-175 MHz | Walky-talky VHF/Lojack | 100 W |
| CH2 | 400-480 MHz | Walky-talky (UHF 400) | 100 W |
| CH3 | 790-826 MHz. | 4G/GSM850. | 100 W |
| CH4 | 925-960 MHz. | GSM900. | 100 W |
| CH5 | 1800-1920 MHz | DCS1800 | 100 W |
| CH6 | 2100-2170 MHz. | 3G | 100 W |
| CH7 | 2300-2400 MHz | 4G LTE | 100 W |
| CH8 | 2560-2690 MHz | 4G WIMAX. | 100 W |
| CH9 | 3400-3600 MHz. | 5G1 | 100 W |
| CH10 | 3600-3800 MHz | 5G2 | 100 W |
| CH11 | 2400 tot 2500. | Wifi en Bluetooth. | 100 W |
| CH12 | 5700-5800 MHz. | Wifi 5.8G. | 100 W |
| CH13 | 1560-1650 MHz | GPSL1. | 100 W |
| CH14 | 1170-1230 MHz | GPSL2.L5 | 100 W |
| Optie | 20-6000 MHz. | Optie | Optie |
| Totaal RF-vermogen. | 1400 Watt |
| Stroomvoorziening | Input AC230V. |
| Beschermingsgebied | 100-500 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Nummer van de jammermodule | 14 |
| Koelsysteem | Systematisch slim koelsysteem. |
| Bescherming van het systeem | VSWR, overspanning, overstroom. |
| Stortingsbron. | PLL Source Technology |
| Afstandsbediening (optie) | Volledige systeembeheersing. |
| Type antenne | High Gain Omnidirectional Antennas |
| Aantal antennes | 14 |
| Energieverbruik | 600 W |
| Energiebron (optie) | Additionele AC-alternator (600W) of Additionele DC-generator (+24 VDC/25A) |
| Gewicht | 48.00kg. |
| Grootte (lengte × breedte × hoogte) | 580 × 500 × 400 mm |
| Vochtigheid | 30% tot 95% |
| Werktemperatuur | -20 tot +60 graden Celsius. |
| Levertydschema | 3 weken na ontvangst van de bevestigde bestelling en de voorschotbetaling |
| Betalingsvoorwaarden | 50% voorschot, 50% voor verzending |
| Voorwaarden voor de levering | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates voor 36 maanden |
| Verlengde garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het vierde jaar |