| Merknaam: | wolvesteam |
| Modelnummer: | JM311102-12W |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | negotiated price |
| Levertijd: | 20 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 80W |
| Jamming-bereik | 10-80 meter (signaalintensiteit moet < -80 dB op locatie) |
| Gedekte normen | AMPS, N-AMPS, NMT, TACS, GSM, CDMA, TDMA, IDEN, UMTS 4G 5G |
| Voeding | Automatisch schakelen 50/60 Hz AC 100-240V naar DC 12V |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Vochtigheid | 95% niet-condenserend |
| Antenne | Patchantenne - Verkrijg 5 dBi van elke band |
| Totaal uitgangsvermogen | EIRP 60W |
|---|---|
| Stoorzendermodules | 10 |
| Afmetingen apparaat | 38,5 cm (L) × 43 cm (B) × 26,5 cm (H) |
| Gewicht | 8 kg |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot +70°C |