| Merknaam: | wolvesteam |
| Modelnummer: | WT311101-16 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | negotiated price |
| Levertijd: | 3 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
De krachtige signaalblokkering beschikt over 6-22 antennes en kan tegelijkertijd signalen verstoren over meerdere frequentiebanden, waaronder CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WiFi, 4G LTE, 4G Wimax, 5G, GPS L1, VHF, UHF en Lojack. Met een instelbare bediening kunt u specifieke frequentiebanden selecteren en de jamafstand aanpassen aan uw operationele vereisten.
| Uitvoerinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | CDMA: 851-960 MHz |
| CH2 | GSM: 925-960 MHz |
| CH3 | DCS: 1805-1880 MHz |
| CH4 | STUKS: 192-1990 MHz |
| CH5 | 3G: 2110-2170 MHz |
| CH6 | 4G LTE: 725-770 MHz (VS) of 790-826 MHz (EU) |
| CH7 | 4G Wimax: 2300-2400MHz (VS) of 2620-2690MHz (EU) |
| CH8 | WiFi: 2400-2500 MHz |
| CH9 | VHF: 135-174 MHz |
| CH10 | UHF: 400-470 MHz |
| CH11 | GPS L1: 1570-1580 MHz |
| CH12 | 5G: 3400-3600 MHz |
| CH13 | 5G: 3600-3800 MHz |
| CH14 | GPS L1: 1520-1650 MHz |
| CH15 | Lojack: 167-175 MHz |
| CH16 | WiFi 5.8G: 5715-5850 MHz |
| HS-code | 8543709200 |
| Jamming-bereik | Tot 25m (afhankelijk van signaalsterkte in operationeel gebied) |
| Type | Handbediende stoorzender |
| Totaal uitgangsvermogen | 16W |
| Externe antennes | Omnidirectionele antennes die alle TX-frequenties bestrijken (alleen downlink) |
| Verpakking | Neutrale verpakking |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, 100 tot 240 V AC |
| AC-adapter | AC100-240V-DC12V |
| Afmetingen | 200 × 150 × 80 mm |
| Gewicht | 1,0 kg |
| Kleur | Zwart |
| Bezorgtijdschema | 3-5 dagen vanaf ontvangst van de bevestigde aankooporder en vooruitbetaling |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden | 100% vooruitbetaling via PayPal, Western Union, enz. |
| Leveringsvoorwaarden | FOB Hong Kong/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis software-updates gedurende 36 maanden |
| Uitgebreide garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het 4e jaar |