| Merknaam: | wolvesteam |
| Modelnummer: | JM166709-11 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | negotiated price |
| Levertijd: | 20 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
Dit draagbare verstoringssysteem is ontworpen om RCIED-bedreigingen en RF-communicatie effectief te neutraliseren.Het DDS Programmable jamming systeem wordt geleverd in een vlucht trolley configuratie compleet met antennes, externe batterij, stroomvoorziening en afstandsbediening.
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50 W/elke band |
| Stortingsbereik | Tot 300 meter afstand |
| Batterijbedrijfstijd | 1-2 uur |
| Inlaatspanning van de stroomadapter | AC220V / DC 28V 190A |
| Kenmerken | Speciaal ontwerp met aluminium behuizing |
| Voordeel | Goed ontwerp voor verwarming en ventilatie |
| Afmeting | 625 × 500 × 700 mm |
| Type antenne | High Gain Omnidirectional Antennas |
| Frequentie | 100-3600 MHz |
| Stortingsbron. | Digitale signaalbrontechnologie |
| Bescherming van het systeem | VSWR, overspanning, overstroom. |
DDS Programmeerbare frequentiebanden 20-3500 MHz:
The DDS High Power Full Band Portable Military Convoy Protection Roof Mounted Jammer system implements the most effective and reliable RF jamming technology with a fully-integrated broadband jamming systemHet biedt continue, gelijktijdige dekking van alle RF-communicatiefrequenties 20MHz ~ 2500MHz die doorgaans door terroristen worden gebruikt om bommen aan de kant van de weg (RCIED's) te laten ontploffen.
Met een ultra-hoog RF-transmissievermogen van 1300 watt en de nieuwste verstoringstechnologieën creëert het systeem een uitgebreid afschermingsbereik rond het voertuig.Behalve de installatie van de beschermingsinrichting voor het konvooi, voertuigen zijn aangepast met speciale RF-bescherming voor een uitgebreide veiligheid van bestuurders en passagiers.
Aan/uit/programmeringsmogelijkheid
Meer dan 2 uur continue werking (verlengbaar tot meer dan 4 uur)
Werkt bij een temperatuur van ≥ 60 °C, een luchtvochtigheid van ≥ 90%
Tegen temperaturen tot 70°C bestand
Weerstaanbaar tegen schokken, stof en water
Gezond voor gebruikers met inspectiemiddelen
De Portable Jammer is voorzien van een bedrade afstandsbediening, met het bedieningspaneel dat is ontworpen voor integratie in de bestuurderconsole voor een gemakkelijke bediening tijdens het rijden.
Belangrijkste mogelijkheden voor afstandsbediening zijn: