| Merknaam: | wolvesteam |
| Modelnummer: | W406412 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | negotiated price |
| Levertijd: | 7 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
Dit krachtige signaalstoringsapparaat van 120 W blokkeert alle belangrijke frequentiebanden, waaronder 2G, 3G, 4G LTE, 4G Wimax, 5G mobiele telefoonsignalen, WiFi en GPS. Ontworpen voor professioneel gebruik, biedt het aanpasbare frequentie-aanpassing en een groot bereik tot 100 meter, afhankelijk van de lokale signaalsterkte.
Met 12 uitgangskanalen en 10 antennes blokkeert deze krachtige stoorzender tegelijkertijd signalen via CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WiFi, 4G LTE, 4G Wimax, 5G, GPS L1 en RF Bugs/VHF/UHF-frequenties. Het geavanceerde koelsysteem zorgt voor een betrouwbare 24/7 continue werking.
| Uitvoerinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | 4G LTE: 720-826 MHz |
| CH2 | GSM850/900: 850-960 MHz |
| CH3 | DCS1800: 1805-1880 MHz |
| CH4 | PHS/DECT1900: 1880-1990 MHz |
| CH5 | 3G: 2100-2170 MHz |
| CH6 | 4G LTE: 725-770 MHz (VS) of 790-826 MHz (EU) |
| CH7 | 4G Wimax: 2300-2400MHz (VS) of 2620-2690MHz (EU) |
| CH8 | GPS: 1560-1625 MHz |
| CH9 | 5G 3,5G: 3400-3600 MHz |
| CH10 | 5G 3.7G: 3600-3800 MHz |
| WiFi 2.4G: 2400-2500 MHz | |
| WIFI 5.8G: 5725-5825 MHz | |
| Functie | Specificatie |
|---|---|
| Vastgelopen signaalfrequentie | GSM CDMA 3G 4G 5G Wifi2.4G WIFI5.8G GPS |
| Type | Desktop-stoorzender |
| Uitgangskanalen | 12 uitgangskanalen |
| Kleur | Zilver/zwart |
| Uitgangsvermogen | 120 watt |
| Afschermingsbereik | Tot 50-80 m (afhankelijk van de signaalsterkte in een bepaald gebied) |
| Stoorzendermodulenummer | 12 |
| HS-code | 8543709200 |
| Verpakking | Neutrale verpakking |
| Afmeting (zonder antennes) | 395 x 238 x 60 mm |
| Antenne | Omni-antenne |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Voeding | AC100-240V-DC12V, 50 tot 60 Hz, 100 tot 240 V AC |
| Externe antennes | Omnidirectionele antennes die alle TX-frequenties bestrijken (alleen downlink) |
Voer voor gevoelige locaties zoals ziekenhuizen en benzinestations eerst veldtesten uit om er zeker van te zijn dat er geen interferentie is met de normale werking van de apparatuur.
| Levertijd | 1-2 weken na ontvangst van de bevestigde aankooporder en vooruitbetaling |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden | 100% vooruitbetaling via PayPal, Western Union, enz. |
| Leveringsvoorwaarden | FOB-HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis software-updates gedurende 36 maanden |
| Uitgebreide garantie | Na het 4e jaar: 5% van de totale kosten per jaar |