| Merknaam: | WolvesTeam |
| Modelnummer: | WT-S102KM |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 3-4 weken |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Detectiefrequentiebereik | 0.01 - 6 GHz |
| Detectie Azimuth | Omnidirectionele 360° |
| De richting vinden van nauwkeurigheid | ≤ 5° (RMS) |
| Simultane detectiecapaciteit | ≥ 20 doelstellingen |
| Detectieradius | 5 km |
| Scansnelheid | 20 GHz/s |
| Resolutie | 25 kHz |
| Gewicht | < 20,0 kg |
| Vermogen | Drone traject tracking |