| Merknaam: | wolvesteam |
| Modelnummer: | WT-R5000 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | negotiated price |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Werkfrequentieband | Ku |
| Werkwijze | Pulsdoppler |
| Breedte van het lichtbundel | 10-40° |
| Azimuthbalkbreedte | 2.4° |
| Snelheidsnauwkeurigheid | 0.293 m/s |
| Afstand van detectie | 3 km |
| Overdraagkracht | 80 W |
| RCS | 00,01 m2 |
| Gewicht | 50 kg |