| Merknaam: | wolvesteam |
| Modelnummer: | WT-R5000 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | negotiated price |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
| Werkfrequentieband | Ku |
| Werkingsmodus | Puls Doppler |
| Openingshoek in de hoogte | 10-40° |
| Openingshoek in de azimut | 2,4° |
| Snelheidsnauwkeurigheid | 0,293 m/s |
| Detectieafstand | 5 km |
| Zendvermogen | 120 W |
| RCS | 0,01 m² |
| Gewicht | 55 kg |