| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | WT501808 |
| Uitgangsinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | CDMA: 850-894MHz |
| CH2 | GSM: 925-960MHz |
| CH3 | DCS/DCS: 1805-1990MHz |
| CH4 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH5 | 4G Wimax: 2345-2400MHz of 2496-2690MHz |
| CH6 | 4G LTE: 725-770MHz of 790-826MHz |
| CH7 | 5G 3.5G: 3400-3600MHz |
| CH8 | 5G 3.7G: 3600-3800MHz |
| Gestorde Signaal Types | CDMA, GSM, PCS, DCS, 3G, 4G LTE, 4G Wimax, 5G |
| Type | Koffer Stoorder |
| Uitgangskanalen | 8 uitgangskanalen |
| Zendvermogen | Geïntegreerde Apparatuur ≥120W, elk kanaal ≥15W |
| Afschermingsbereik | Radius 100-200 meter (-75dBm, afhankelijk van de afstand tot het basisstation in open veld) |
| Gewicht | 28kg |
| Stroominvoer | AC 100-240V, DC 24V |
| Batterij | 24V, 30AH ingebouwde stand-by batterij (90-120 minuten werking) |
| Afmetingen | 65 × 50.9 × 35.7 cm |
| Levertijd Schema | 2-3 weken na ontvangst van een bevestigde inkooporder en aanbetaling |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden | 50% aanbetaling, 50% voor verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/USA |
| Garantie | 36 maanden |
| Software Updates | Gratis software-updates voor 36 maanden |
| Verlengde Garantie | Na het 4e Jaar: 5% van het totaal per jaar |