| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | WT501808 |
| Uitgangsinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | CDMA:850-894MHz |
| CH2 | GSM:925-960MHz |
| CH3 | DCS/DCS:1805-1990MHz |
| CH4 | 3G:2110-2170MHz |
| CH5 | 4G Wimax:2345-2400MHZ of 2496-2690MHZ |
| CH6 | 4GLTE:725-770MHZ of 790-826MHZ |
| CH7 | 5G 3.5G: 3400-3600MHz |
| CH8 | 5G 3.7G: 3600-3800MHz |
| Verstoorde Signaaltypes | CDMA, GSM, PCS, DCS, 3G, 4G LTE, 4G Wimax, 5G |
| Type | Koffer Stopper |
| Uitgangskanaal | 8 uitgangskanalen |
| Transmissievermogen | Geïntegreerde Apparatuur ≥120W, elk kanaal ≥15W |
| Parameter Afschermingsbereik | Radius 100-200 meter (-75dBm, afhankelijk van de afstand van het basisstation in open veld) |
| Stopper Module Nummer | 8 |
| HS Code | 8543709200 |
| Verpakking | Doos |
| Afmetingen | 65*50.9*35.7 cm |
| Antenne | 375 φ29 |
| Gewicht | 28kg |
| Omgevingstemperatuur | -10°C - +50°C |
| Relatieve Vochtigheid | ≤80% |
| Stroomverbruik | ≤360W |
| Stroominvoer | AC100~240V, DC24V |
| Batterij | 24V, 30AH, Ingebouwde stand-by batterij kan 90~120 minuten worden gebruikt |
| Antenne Parameters | Omni-antennes, gain:4~5dBi |
| Schakelaar Bediening | Handmatig |
| Apparatuur Chassis | Metaallak |
| Levertijd Schema | Levertijd is 2-3 weken, Levering wordt geïnitieerd vanaf de datum van ontvangst van de bevestigde inkooporder en vooruitbetaling op onze bank. |
| Betalingsvoorwaarden | 50% aanbetaling, 50% voor verzending. |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/ USA. |
| Garantie | 36 maanden. |
| Software Updates | Gratis software-updates worden verstrekt voor een periode van 36 maanden. |
| Uitgebreide Garantie | Na het 4e jaar: 5% van het totaal voor elk jaar. |