| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | WT501808 |
| Stoorbereik | 300 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Vermogensoutput | 400W |
| Batterijduur | 2 uur |
| Frequentiebereik | GSM, CDMA, DCS, PCS, 3G, 4G, 5G |
| AC-adapter | AC 230V |
| Systeembeveiliging | VSWR, Overspanning, Overstroom |
| Bedrijfsluchtvochtigheid | 30%-95% |
| Gewicht | 28,00 kg |
| Verpakking | Doos |
| Levertijd | 2-3 weken na ontvangst van een bevestigde inkooporder en aanbetaling |
| Betalingsvoorwaarden | 50% aanbetaling, 50% voor verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/USA |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates voor 36 maanden |
| Verlengde Garantie | Na het 4e jaar: 5% van het totaal voor elk extra jaar |