| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | WT501808 |
| Uitgangsinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | CDMA: 850-894MHz |
| CH2 | GSM: 925-960MHz |
| CH3 | DCS/DCS: 1805-1990MHz |
| CH4 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH5 | 4G Wimax: 2345-2400 MHz of 2496-2690 MHz |
| CH6 | 4G LTE: 725-770 MHz of 790-826 MHz |
| CH7 | 5G 3.5G: 3400-3600MHz |
| CH8 | 5G 3.7G: 3600-3800MHz |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Types verstoorde signalen | CDMA, GSM, PCS, DCS, 3G, 4G LTE, 4G Wimax, 5G |
| Type | Kofferverstopper |
| Uitgangskanalen | 8 |
| Vervoervermogen | Geïntegreerde apparatuur ≥ 120 W, elk kanaal ≥ 15 W |
| Schildbereik | Radius 100-200 meter (afhankelijk van de afstand van het basisstation) |
| Gewicht | 28 kg |
| Werktemperatuur | -10°C tot +50°C |
| Relatieve luchtvochtigheid | ≤ 80% |
| Energieverbruik | ≤ 360 W |
| Stroominvoer | AC 100-240V, DC 24V |
| Batterij | 24V, 30AH ingebouwde standbybatterij |
| Afmetingen | 65 × 50,9 × 35,7 cm |
| Type antenne | Omni-antenne, winst: 4-5dBi |
| Leveringstermijn | 2-3 weken na ontvangst van de bevestigde bestelling en de voorschotbetaling |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden | 50% voorschot, 50% voor verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates gedurende 36 maanden |
| Verlengde garantie | Na het vierde jaar: 5% van het totaal voor elk extra jaar |