| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | WT101H20-8 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| CH1 - CDMA/GSM | 850 tot en met 960 MHz |
| CH2 - DCS | 1805-1880MHz |
| CH3 - PCS | 1920-1990MHz |
| CH4 - 3G | 2110-2170MHz |
| CH5 - 4G LTE | 725-770 MHz (VS) of 790-826 MHz (EU) |
| CH6 - 4G Wimax | 2300-2400 MHz (VS) of 2500-2690 MHz (EU) |
| CH7 - WIFI 2.4 | 2400-2500 MHz |
| CH8 - GPS | 1520-1650 MHz |
| Totaal uitgangsvermogen | 55 W |
| Stortingsbereik | 10-50 m (afhankelijk van de signaalsterkte in een bepaald gebied @-80 dBm) |
| Antennen | Externe omni-directionele antennes die alle TX-frequenties dekken (alleen downlink) |
| Stroomvoorziening | 50 tot 60 Hz, 100 tot 240 V wisselstroom met wisselstroomadapter (AC100-240 V-DC12 V) |
| Afmetingen | 220 × 240 × 160 mm (exclusief antennes) |
| Gewicht | 10 kg |
| Ingebouwde batterij | DC-48V 15AH (ondersteunt 60 minuten vol vermogen) |
| Werkvochtigheid | 30% tot 95% |
| Werktemperatuur | -20 tot +55°C |