| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101N-12 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Deze nieuwe 12-bands stoorzender is ons nieuwste draagbare draadloze signaalblokkeerapparaat voor mobiele telefoons. De selecteerbare draagbare handheld 12-bands alle mobiele telefoons en WiFi UHF VHF GPS-signaalstoorzender met nylon behuizing is ontworpen om signalen van GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, 4G LTE, 4G WiMax, WiFi, GPS, UHF en VHF tegelijkertijd af te snijden.
| Signaaltype | Frequentiebereik |
|---|---|
| CDMA | 850-894 MHz |
| GSM | 925-960 MHz |
| DCS | 1805-1880 MHz |
| STUKS | 1930-1990 MHz |
| 3G | 2110-2170 MHz |
| 4G LTE (VS) | 725-770 MHz |
| 4G LTE (Europa) | 790-826 MHz |
| 4G WiMax (VS) | 2345-2400 MHz |
| 4G WiMax (EU) | 2620-2690 MHz |
| Wi-Fi 2.4 | 2400-2500 MHz |
| GPS | 1570-1580 MHz |
| Marifoon | 130-175 MHz |
| UHF | 400-480 MHz |
| Aanvullend | 315 MHz / 433 MHz |
R&D-groep in de VS:We beschikken over een sterke en uitstekende R&D-groep in de VS, die zich toelegt op onderzoek en ontwikkeling van nieuwe producten. Wij zijn consumentgericht en toegewijd aan het aanbieden van bevredigende producten aan klanten.
Fabrikant in CHINA:Met meer dan 10 jaar ervaring in de sector zijn wij gespecialiseerd in cellulaire stoorzenders, waaronder GSM-stoorzenders, CDMA-stoorzenders, DCS/PCS-stoorzenders, GPS-stoorzenders, WiFi-stoorzenders, 3G-stoorzenders, 4G-stoorzenders en verschillende signaalrepeater/versterker/booster-apparaten.