| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101N-12 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Toepassing | Conferentiecentrum |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 12W |
| Stortingsbereik | 5-30 m |
| Antennen | Hightech rubber (12 stuks) |
| Werktijd van de batterij | Maximaal 2-3 uur |
| Oplaadtijd | Ongeveer 6 uur |
| Afmetingen | 156 × 88 × 46 mm |
| Gewicht | 0.65 kg |
| Type signaal | Frequentiebereik |
|---|---|
| CDMA | 850-894 MHz |
| GSM | 925-960 MHz |
| DCS | 1805-1880MHz |
| PCS | 1930-1990MHz |
| 3G | 2110-2170MHz |
| 4G LTE (VS) | 725-770 MHz |
| 4G LTE (Europa) | 790-826 MHz |
| 4G WiMax (VS) | 2345-2400 MHz |
| 4G WiMax (EU) | 2620-2690 MHz |
| Wifi 2.4 | 2400-2500 MHz |
| GPS | 1570-1580 MHz |
| VHF | 130-175 MHz |
| UHF | 400-480 MHz |
| Aanvullende | 315 MHz / 433 MHz |
| Stroomvoorziening | AC 110-250V tot DC 12V, Autolader 12V tot DC 12V |
|---|---|
| Batterij | Li-ionbatterij DC7.4V/3600mA/h |
| Werktijd van de batterij | Maximaal 2-3 uur |
| Oplaadtijd | Ongeveer zes uur. |