| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101N-6 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Modelnummer | DZ101N-6A |
| Toepassing | Tankstation |
| Aanpasbaar | Route 1-22 |
| Transportpakket | Gewone verpakking |
| Specificatie | 16*9*4 cm |
| Handelsmerk | Wolven Team |
| Oorsprong | China |
| HS-code | 8543709200 |
| Productiecapaciteit | 2000 stuks per maand |
| Frequentiebereik | 1500-1600 MHz |
| Frequentie. | GPS |
| Typ van verstoringssysteem | Handheld verborgen jammer |
| Kanaalnummer | 6 |
| Elk banden kracht | 0.5W |
| Totaal uitgangsvermogen | 3W |
| Stortingsbereik | 2 tot 25 meter |
| Toepassing | Militaire eenheden, gevangenissen, politie, bomverwijdering |
| GPS L1-frequentie | 1575.42 MHz |
| GPS-frequentie L2 | 12270,60 MHz |
| GPS-frequentie L3 | 13810,05 MHz |
| GPS-frequentie L4 | 1379.913 MHz |
| GPS-frequentie L5 | 1176.45 MHz |
| GLONASS L1 Frequentie | 1598.0625 - 1609.3125 MHz |
| GLONASS L2-frequentie | 1242.9375 - 1251.6875 MHz |
| Eenmalig uitgangsvermogen | +30 dBm / 1W |
| Stroombron | Wandstop, autoadapter of ingebouwde batterij (7,2 V 3000 mAh) |
| Stroominvoer | AC110V-240V |
| Power-output | DC9V 1000mAh |
| Levensduur van de batterij | 2-3 uur continu gebruik |
| Stortingsbereik | Radius 1-15 M (afhankelijk van de signaalsterkte) |
| Afmetingen | 125 (L) × 69 (W) × 24 (H) mm |
| Gewicht | 400 g |
| Temperatuurbereik | -50 tot +60°C |
| Relatieve luchtvochtigheid | 5% tot 95% (RH) |