| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101N-5 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Modelnr. | CKJ-2305-D5 |
| Sollicitatie | Swatteams, anti-drone, bescherming van verboden gebied |
| Kanalen | 5 Antenne 5 Kanalen |
| Uitgangsvermogen | 70W 10-20W elke band |
| Blok bereik | 500-1500 meter |
| Voeding | Batterij DC24-28V 4800mAh |
| Werktijd | Batterij 60 minuten |
| Koelsysteem | Radiator van aluminiumlegering, ingebouwde 2 ventilatoren |
| Maat | 260*260*125 mm |
| Netto gewicht | 3,0 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Transportpakket | Veilige kofferverpakking |
| Specificatie | ISO9001/ISO14001 |
| Handelsmerk | Ching Kong |
| Oorsprong | China |
| HS-code | 8517699000 |
| Productiecapaciteit | 5.000 stuks/maand |