| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101B-6 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union, D/P |
6 Antennen Desktop & Vehicle-mounted Signal Jammer, GSM/DCS/CDMA/3G Cellular Blocker met afstandsbediening.Deze industriële desktop-telefoon jammer is ontworpen om effectief te blokkeren CDMA / 3G / GSM / DCS / PCS cellulaire signalen, met een robuuste constructie en geavanceerde verstoringstechnologie voor veilige omgevingen.
| Modelnummer | WT101B-4 / WT101B-4A |
| Toepassing | Conferentiecentrum, tankstation, militaire eenheden, gevangenis, bomverwijdering. |
| Ontwerptype | Desktop stationary ontwerp |
| Werkgroepen | 4 Frequentiebanden |
| Vermogensprestaties | Hoog vermogen |
| Afmetingen | 210 × 150 × 50 mm / 16 × 9 × 4 cm |
| Handelsmerk | Wolven Team |
| Oorsprong | China |
| Frequentiebereik | 20-6000 MHz / 700-2600 MHz |
| Typ van verstoringssysteem | Desktop Indoor Jammer |
| Kanaalnummer | 4 |
| Elke bandvermogen | 3W |
| Totaal uitgangsvermogen | 12W |
| Stortingsbereik | 2-30 meter |
| Uitgangsvermogen | 4W |
| Typische dekking | 5-25 meter (afhankelijk van het signaal) |
| Stroombron | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Werkstroom | 6 tot en met 8A |
| Stroomadapter | AC-adapter 110-250V 5VDC 8000mA |
| Antenne-interface | 4x Whip Antenna SMA 3db |
| Afmetingen (LxWxD) | 213 x 170 x 41 mm |
| Gewicht | 1900 g |
| Operatietemperatuur | 0-50°C |
| Vochtigheid | 5% tot 80% |
| Levertydschema | De levertijd bedraagt 3 weken. De levering begint vanaf de datum van ontvangst van de bevestigde bestelling en de overschrijving van het voorschot. |
| Betalingsvoorwaarden | 40% voorschot, 40% na een maand, 20% voor verzending. / 100% voorschot, PayPal, Western Union, enz. |
| Voorwaarden voor de levering | FOB HONGKONG / VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis software-updates gedurende 36 maanden |
| Verlengde garantie | Na het vierde jaar: 5% van het totaal per jaar |
Wij hebben een sterke en uitstekende R&D groep in de VS, die zich toelegt op onderzoek en ontwikkeling van nieuwe producten.
Met meer dan 10 jaar ervaring in de industrie, zijn we gespecialiseerd in mobiele jammers, GPS jammers,Wifi-jammers, 3G/4G jammers en signaalherhalers/versterkers/versterkersystemen.
Ons product assortiment omvat draagbare jammers, desktop jammers, gevangenis jammers, voertuig jammers, bom jammers, IED jammers, en RF jammers.