| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | WT101H20-6 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Totaal uitgangsvermogen | 55W (5,5W per kanaal, instelbaar) |
| Aantal kanalen | 10 onafhankelijke kanalen |
| Frequentiebereik | 20-6000 MHz / 700-2600 MHz (aanpasbaar) |
| Jamming-bereik | 2-50 meter (instelbaar, afhankelijk van signaalsterkte en omgeving) |
| Antennes | 8/10 omnidirectionele antennes met hoge versterking (magneetbasis, kabel van 1,5 m) |
| Controlemodus | Onafhankelijke AAN/UIT-schakelaar voor elk kanaal |
| Koelsysteem | Ingebouwde dubbele stille ventilatoren, 24/7 continue werking ondersteund |
| Voeding | AC 110V-240V (wereldwijd universeel) / DC 12V |
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC tot +55ºC |
| Vochtigheid | 5% - 95% RV |
| Kanaal | Betrokken signalen | Frequentiebereik |
|---|---|---|
| CH1 | CDMA/GSM | 850 tot 960 MHz |
| CH2 | DCS | 1805-1880 MHz |
| CH3 | STUKS | 1920-1990 MHz |
| CH4 | 3G | 2110-2170 MHz |
| CH5 | 4G LTE | 725-770 MHz (VS) of 790-826 MHz (EU) |
| CH6 | 4G Wimax | 2300-2400 MHz (VS) of 2500-2690 MHz (EU) |
| CH7 | WIFI 2.4 | 2400-2500 MHz |
| CH8 | GPS | 1520-1650 MHz |