| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101C-8 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union, D/P |
| Modelnummer | WT101B-4 / WT101B-4A |
|---|---|
| Sollicitatie | Conferentiecentrum, benzinestation, militaire eenheden, gevangenis, bomopruiming |
| Ontwerptype | Desktop stationair ontwerp |
| Werkende bands | 4 frequentiebanden |
| Vermogensprestaties | Hoog vermogen |
| Afmetingen | 210×150×50 mm / 16×9×4cm |
| Handelsmerk | Wolven team |
| Oorsprong | China |
| Frequentiebereik | 20-6000 MHz / 700-2600 MHz |
|---|---|
| Stoorzendertype | Desktop-binnenstoorzender |
| Kanaalnummer | 4 |
| Elke bandkracht | 3W |
| Totaal uitgangsvermogen | 12W |
| Jamming-bereik | 2-30 meter |
| Uitgangsvermogen | 4W |
| Typische dekking | 5-25 meter (afhankelijk van signalen) |
| Stroombron | Wisselstroomadapters |
| Werkende stroom | 6-8A |
| Voedingsadapter | Wisselstroomadapter 110-250V 5VDC 8000mA |
| Antenne-interface | 4x Sprietantenne SMA 3db |
| Afmetingen (LxBxD) | 213 x 170 x 41 mm |
| Gewicht | 1900g |
| Bedrijfstemperatuur | 0-50°C |
| Vochtigheid | 5% - 80% |
| Bezorgtijdschema | De levertijd bedraagt 3 weken. Levering begint vanaf de datum van ontvangst van de bevestigde inkooporder en vooruitbetaling. |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden | 40% vooraf, 40% na één maand, 20% vóór verzending. / 100% vooruitbetaling, PayPal, Western Union, enz. |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG / VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis software-updates gedurende 36 maanden |
| Uitgebreide garantie | Na het 4e jaar: 5% van het totaal voor elk jaar |