| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101C-8 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union, D/P |
| Modelnummer | WT101B-4 / WT101B-4A |
| Toepassing | Conferentiecentrum, tankstation, militaire eenheden, gevangenis, bomverwijdering. |
| Ontwerptype | Desktop stationary ontwerp |
| Werkgroepen | 4 Frequentiebanden |
| Vermogensprestaties | Hoog vermogen |
| Afmetingen | 210 × 150 × 50 mm / 16 × 9 × 4 cm |
| Handelsmerk | Wolven Team |
| Oorsprong | China |
| Frequentiebereik | 20-6000 MHz / 700-2600 MHz |
| Typ van verstoringssysteem | Desktop Indoor Jammer |
| Kanaalnummer | 4 |
| Elke bandvermogen | 3W |
| Totaal uitgangsvermogen | 12W |
| Stortingsbereik | 2-30 meter |
| Uitgangsvermogen | 4W |
| Typische dekking | 5-25 meter (afhankelijk van het signaal) |
| Stroombron | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Werkstroom | 6 tot en met 8A |
| Stroomadapter | AC-adapter 110-250V 5VDC 8000mA |
| Antenne-interface | 4x Whip Antenna SMA 3db |
| Afmetingen (LxWxD) | 213 x 170 x 41 mm |
| Gewicht | 1900 g |
| Operatietemperatuur | 0-50°C |
| Vochtigheid | 5% tot 80% |
| Leveringstermijn | 3 weken na ontvangst van de bevestigde bestelling |
| Betalingsvoorwaarden | 40% voorschot, 40% na een maand, 20% voor verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG / VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis software-updates gedurende 36 maanden |
| Verlengde garantie | Na het vierde jaar: 5% van het totaal per jaar |