| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101C-8 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union, D/P |
New Style High Power 4 BANDS Desktop Cell Phone Jammer - CDMA/3G/GSM/DCS/PCS-apparaat voor het verstoren van mobiele telefoonsignalen met verbeterde koeltechnologie voor continue werking.
| Modelnummer | WT101C-8 |
| Toepassing | Conferentiecentrum |
| Ontwerptype | Desktop stationary ontwerp |
| Werkgroepen | 4 Frequentiebanden |
| Vermogensprestaties | Hoog vermogen |
| Kernfunctie | Storing van het signaal van de mobiele telefoon |
| Typ van installatie | Desktopplaatsing |
| Frequentie kenmerk | Frequentie verstelbaar |
| Transportpakket | Kartonnen verpakkingen |
| Specificatie | 210 × 150 × 50 mm |
| Handelsmerk | Wolven Team |
| Oorsprong | China |
| HS-code | 8543709200 |
| Productiecapaciteit | 2000 stuks/jaar |
| Frequentiebereik | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
| Frequentie. | CDMA/GSM/3G mobiele telefoon |
| Typ van verstoringssysteem | Desktop Indoor Jammer |
| Kanaalnummer | 4 |
| Elk banden kracht | 3W |
| Totaal uitgangsvermogen | 12W |
| Stortingsbereik | 2-30 m |
| Toepassing | Militaire eenheden, gevangenissen, bomverwijdering |