| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101D5-8 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, D/P, Western Union |
| Modelnummer | WT101F-5 / JM170417 |
|---|---|
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Antenneconfiguratie | 5 ingebouwde omnidirectionele antennes |
| Vormfactor | Desktop stationair ontwerp |
| Behuizingsmateriaal | Behuizing van zilverkleurige aluminiumlegering |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen | 210 × 150 × 50 mm / 163 × 98 × 40 mm |
| Werkende stroom | 600mA |
| Bedrijfsbereik | Tot 40 meter straal |
| Voeding | DC 9-12V voedingsadapter |
| HS-code | 8543709200 |
| Productiecapaciteit | 2000 eenheden/jaar |
| Uitvoerinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 - RF1 | 310 MHz |
| CH2 - RF2 | 315 MHz |
| CH3 - RF3 | 330 MHz |
| CH4 - RF4 | 390 MHz |
| CH5 - RF5 | 418 MHz |
| CH6 - RF6 | 433 MHz |
| Levertijd | 3-5 dagen na bevestigde bestelling en betaling |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden | 100% vooruitbetaling via PayPal, Western Union, enz. |
| Leveringsvoorwaarden | FOB Hong Kong/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates gedurende 36 maanden |
| Uitgebreide garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het 4e jaar |