| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101D-16 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, D/P, Western Union |
| Modelnummer | WT101D5-8/JM170417 |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiecentrum |
| Antenneconfiguratie | 12 Ingebouwde omnidirectionele antennes |
| Vormfactor | Desktop stationary ontwerp |
| Huismateriaal | Zilveren aluminiumhoes |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen | 210 × 150 × 50 mm / 163 × 98 × 40 mm |
| Werkstroom | 600 mA |
| Operatiebereik | Tot 40 meter straal |
| Stroomvoorziening | DC 9-12V voedingsadapter |
| HS-code | 8543709200 |
| Productiecapaciteit | 2000 eenheden/jaar |
| Uitgangsinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 - RF1 | 310MHz |
| CH2 - RF2 | 315 MHz |
| CH3 - RF3 | 330 MHz |
| CH4 - RF4 | 390 MHz |
| CH5 - RF5 | 418 MHz |
| CH6 - RF6 | 433MHz |
| Leveringstermijn | 3-5 dagen na bevestigde bestelling en betaling |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden | 100% voorschot via PayPal, Western Union, etc. |
| Leveringsvoorwaarden | FOB Hong Kong/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates voor 36 maanden |
| Verlengde garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het vierde jaar |