| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101F-8F |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union, D/P |
| Uitgangsinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH2 | DCS/PCS: 1805-1990MHz |
| CH3 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH4 | Wifi: 2400-2500MHz |
| CH5 | VHF: 135-174MHz |
| CH6 | UHF: 400-470MHz |
| CH7 | GPS L1: 1570-1580MHz |
| CH8 | LoJack: 167-175MHz |
| Totaal uitgangsvermogen | 18W |
| Stortingsbereik | Tot 40 m (15 m voor VHF/UHF) |
| Stroomvoorziening | 50-60 Hz, 100-240 V wisselstroom |
| Afmetingen | 355 × 140 × 51 mm |
| Gewicht | 4.0kg |
| Kleur | Zwart |
| Type | Desktop |
| Leveringstermijn | Drie tot zeven dagen. |
| Betalingsvoorwaarden | 100% voorschot, PayPal, Western Union. |
| Leveringsvoorwaarden | FOB Hong Kong/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis gedurende 36 maanden |
| Verlengde garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het vierde jaar |