| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101H2-10 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Modelnummer | RF-JD10XF |
| Primaire toepassing | Conferentiecentrum |
| Jamming-bereik | 50-150 meter straal |
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | AC 100-240V of 12V autolader |
| Gewicht | 11 kg |
| Afmetingen | 560 × 235 × 95 mm |
| Handelsmerk | RD-signaal |
| Oorsprong | China |
| RF-JD10XF-E5G Europa 8 banden | RF-JD10XF-A5G Amerika 8 banden | RF-JD10XF-A5G5 Amerika 8 banden |
|---|---|---|
| 758-830 MHz: 25 W 5G, 4G LTE Laag | 850-895 MHz: 25 W CDMA 850 | 850-895 MHz: 25 W CDMA 850 |
| 920-965 MHz: 25 W GSM900 | 1800-2000 MHz: 20 W DCS, stuks | 1800-2000 MHz: 20 W DCS, stuks |
| 1800-1920 MHz: 20 W DCS | 2100-2170MHz: 30W 3G, UMTS | 2100-2170MHz: 30W 3G, UMTS |
| 2100-2170MHz: 30W 3G, UMTS | 2300-2500 MHz: 20 W 4G LTE + WiFi 11.b & g | 2300-2500 MHz: 20 W 4G LTE + WiFi 11.b & g |
| 2400-2500 MHz: 20 W WiFi 11.b & g | 2500-2700 MHz: 20 W 4G WiMAX Sprint | 2500-2700 MHz: 20 W 4G WiMAX Sprint |
| 2570-2690 MHz: 20 W 4G LTE Hoog | 700-800MHz: 20W 4G LTE VS iPhone (AT&T & Verizon) | 700-800MHz: 20W 4G LTE VS iPhone (AT&T & Verizon) |
| 1450-1500MHz: 20W 5G | 5G 617-652MHz: 20W 5G | 5G 617-652MHz: 20W 5G |
| 5G 3400-3800MHz: 4W 5G | 1700-1800 MHz: 20 W 4G LTE | 5,1-5,9 GHz: 4,0 W 5 GHz 11.a |
| Totaal vermogen: 164W | Totaal vermogen: 175 W | Totaal vermogen: 159W |
| Steekproef | 3-5 werkdagen |
| <20 st | 7-15 dagen |
| 20-50 stuks | 15-24 dagen |
| >50 st | Bespreekbaar |
| VS/Canada/Europa/Azië | 3-5 dagen |
| Midden-Oosten/Latijns-Amerika | 5-7 dagen |
| Afrika | 3-7 dagen |