| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101H5B-3 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| GPS/GNSS/Beidou/Galileo (3-5-band) | 1280-1390 MHz |
| GPS/GNSS/Beidou/Galileo (1,2 g-band) | 1170-1280 MHz |
| GPS/GNSS/Beidou/Galileo (1,5 g-band) | 1570-1620 MHz |
| Gemiddeld uitgangsvermogen per poort | 47dBm (50W) |
| Totaal RF-vermogen | 150W |
| AC-ingang | 110-240V |
| Ingebouwde oplaadbare batterij | 12ah/28V |
| Oplaadtijd | 5-6 uur |
| Bedrijfstijd op batterijvoeding | 40 minuten |
| Fysieke afmetingen | 260 mm (lengte) × 167 mm (breedte) × 68 mm (hoogte) |
| Transportpakket | Neutrale verpakkingsdoos |
| Specificatie | SZ Vodasafe 3-bands drone-stoorzender DJF3L |
| Handelsmerk | Vodasafe |
| Oorsprong | China |
| HS-code | 8543892090 |
| Productiecapaciteit | 500 |
| Besteltype | Levertijd |
|---|---|
| Steekproef | 3-5 werkdagen |
| <20 st | 7-15 dagen |
| 20-50 stuks | 15-24 dagen |
| >50 st | Onderhandelen |
| Regio | Levertijd |
|---|---|
| VS/Canada/Europa/Azië | 3-5 dagen |
| Midden-Oosten/Latijns-Amerikaans | 5-7 dagen |
| Afrikaanse | 3-7 dagen |