| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101H10-6 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| GPS/GNSS/Beidou/Galileo (3-5 band) | 1280-1390 MHz |
| GPS/GNSS/Beidou/Galileo (1.2g band) | 1170-1280 MHz |
| GPS/GNSS/Beidou/Galileo (1.5g band) | 1570-1620 MHz |
| Gemiddelde uitgangsvermogen per poort | 47 dBm (50W) |
| Totaal RF-vermogen | 150 W |
| AC-invoer | 110-240V |
| Ingebouwde oplaadbare batterij | 12ah/28V |
| Laadtijd | 5-6 uur |
| Werktijd op batterij | 40 minuten. |
| Fysieke afmetingen | 260 mm (lengte) * 167 mm (breedte) * 68 mm (hoogte) |
| Transportpakket | Neutrale verpakkingsdoos |
| Specificatie | SZ Vodasafe 3-band drone jammer DJF3L |
| Handelsmerk | Vodasafe |
| Oorsprong | China |
| HS-code | 8543892090 |
| Productiecapaciteit | 500 |
| Soort order | Leveringstermijn |
|---|---|
| Proefproef | 3-5 werkdagen |
| < 20 stuks | 7-15 dagen |
| 20 tot en met 50 stuks | 15-24 dagen |
| > 50 stuks | Onderhandelen |
| Regionaal | Leveringstermijn |
|---|---|
| VS/Canada/Europa/Azië | 3-5 dagen |
| Midden-Oosten/Latijns-Amerika | 5-7 dagen |
| Afrikaans | Drie tot zeven dagen. |