| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101H10-8 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Modelnummer | DSJ-IB-8 |
| Uitgangsvermogen | 400 W |
| Stroomvoorziening | AC110~220V tot DC24V |
| Ingebouwde oplaadbare batterij | 25000 mAh |
| Werktijd van de batterij | 35 minuten. |
| Stortingsbereik | 1000-2000 meter |
| Werktemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Pakketgrootte | 75 × 50 × 51 cm |
| Gewicht | 45 kg |
| Handelsmerk | DSJ |
| Oorsprong | Shenzhen |
| Optie 1 | Optie 2 | Optie 3 |
|---|---|---|
| VHF&LOJACK: 135-175MHz CDMA/GSM&LORA: 851-894/900-960MHz DCS/PCS: 1805-1880/1920-1990MHz 3G: 2110-2180MHz 4GLTE laag: 698-798/738-821MHz 4GLTE Hoog: 2496-2690/2570-2690MHz WIFI2.4G: 2400-2485MHz GPS&Glonass L1: 1560-1610MHz |
5G1500/GPS/Glonass L1: 1427-1610MHz GSM: 925-960MHz DCS: 1805-1880MHz 3G: 2110-2170MHz 4GLTE laag: 738-821MHz 4GLTE Hoog: 2570-2690MHz WIFI2.4G/4G2300: 2400-2485/2300-2485MHz 5G3500/3700: 3400-3800MHz |
GPSL1/Glonass L1: 1560-1610MHz CDMA/GSM&LORA: 850-960MHz DCS/PCS: 1805-2000MHz 3G: 2110-2180MHz 4GLTE laag: 698-798MHz 4GLTE Hoog: 2496-2690MHz WIFI2.4G: 2400-2485/2300-2485MHz 5G600: 617-698MHz RC315: 315MHz RC433/UHF&CDMA450: 433/400-470MHz 4G1700: 1710-1780MHz GPSL2L3L4L5: 1170-1390MHz 4G2300: 2300-2400 MHz |