| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101H10-8 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Modelnummer | DSJ-IB-8 |
| Uitgangsvermogen | 400 W |
| Stroomvoorziening | AC110~220V tot DC24V |
| Ingebouwde batterij | 25000mAh Li-batterij |
| Batterijduur | 35 minuten. |
| Stortingsbereik | 500-2000 meter (afhankelijk van de signaalsterkte) |
| Werktemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Pakketgrootte | 78 × 51 × 50 cm |
| Pakketgewicht | 45 kg |
| Type antenne | Omni-directional/handheld directional |
| Koelsysteem | 5 ventilatoren voor gedwongen luchtkoeling |