| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808S-16 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Desktop high-power draadloze signaaljammer met 8 onafhankelijke kanalen, enkel apparaat vermogen tot 20W. Biedt full-band signaalscherming voor 2G, 3G, 4G, 5G mobiele signalen en WiFi draadloze netwerken.
| Modelnummer | 101D-16-1 |
|---|---|
| Productnaam | Desktop Signal Jammer |
| Productvorm | Desktop / Tafel |
| Typ van verstoring | 2G/3G/4G/WiFi/GPS Full-Band Signal Jammer |
| Totaal uitgangsvermogen | 18W - 400W |
| Werkspanning | AC 110-240V |
| Stortingsradius | 5 m - 150 m |
| Verstoppingshoek | Omnidirectionele 360° / Directionele |
| Antennewinst | 3 tot 10 dBi |
| Werktemperatuur | -20°C tot +80°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot +60°C |
| Wifi 2.4G | 2400-2483 MHz |
| GPS L1 | 1575 MHz |
| Uitgangsvermogen in enkelband | 5W |
| Transportpakket | Kartonnen verpakkingen |
| Specificatie | 45*25*9 |
| Handelsmerk | Wolven Team |
| Oorsprong | China |
| HS-code | 8543709200 |
| Productiecapaciteit | 2000 stuks per maand |
| Frequentiebereik | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
|---|---|
| Frequentie. | CDMA/GSM/3G mobiele telefoon |
| Typ van verstoringssysteem | Desktop Indoor Jammer |
| Kanaalnummer | 10 |
| Elk banden kracht | 5W |
| Totaal uitgangsvermogen | 50 W |
| Stortingsbereik | 2-45 m |
| Toepassing | Militaire eenheden, gevangenissen, bomverwijdering |
Hoogwaardige jammers die veel worden gebruikt in: