| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808S-8F |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Modelnummer | WT101H20-8_9 |
| Sollicitatie | Kantoor |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Jamming-bereik | 2-45m |
| Controle | Aan/uit met schakelaar |
| Aanpasbaar | 1-14 Frequentiebanden |
| Kleur | Zilver/zwart |
| Specificatie | 220x240x160mm |
| Handelsmerk | Wolven team |
| Oorsprong | China |
| HS-code | 8543709200 |
| Productiecapaciteit | 2000 STKS/jaar |
| Frequentiebereik | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
| Stoorzendertype | Desktop-binnenstoorzender |
| Kanaalnummer | 10 |
| De kracht van elke band | 5W |
| Totaal uitgangsvermogen | 50W |
| Jamming-bereik | 2-45m |
| Sollicitatie | Militaire eenheden, gevangenis, politie, bomopruiming |
| Bezorgtijdschema | 3 weken na ontvangst van de bevestigde aankooporder en vooruitbetaling |
| Betalingsvoorwaarden | 40% voorschot, 40% na één maand, 20% vóór verzending / 100% voorschot |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis software-updates gedurende 36 maanden |
| Uitgebreide garantie | Na het 4e jaar: 5% van het totaal voor elk jaar |