| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808S-4 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Modelnummer | RF-JD4XF |
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Jamming-bereik | 50 ~ 150 meter |
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | AC100-240V of 12V autolader |
| Gewicht | 8 kg |
| Afmetingen | 350 x 190 x 60 mm |
| Handelsmerk | RD-signaal |
| Oorsprong | China |
| RF-JD4XF (4 banden) | RF-JD4XF Eur 4G (4 banden) | RF-JD4XF-WiFi (4 banden) | RF-JD4XF-GPS (4-banden) |
|---|---|---|---|
| 850-895MHz: 25W | 920-960 MHz: 25 W GSM900 | 850-895 MHz: 25 W (920-965 MHz: 25 W) | 850-895 MHz: 25 W (920-965 MHz: 25 W) |
| 920-960 MHz: 25 W | 1800-1880 MHz: 15 W STUKS GSM 1800 | 1920-1990 MHz: 15 W (1800-1880 MHz: 15 W) | 1920-1990 MHz: 15 W (1800-1880 MHz: 15 W) |
| 1800-2000 MHz: 15 W | 2100-2170 MHz: 15 W 3G UMTS | 2100-2170MHz: 15W | 2100-2170MHz: 15W |
| 2100-2170MHz: 15W | 2620-2690MHz: 8W 4G LTE | 2400-2500 MHz: 10 W | GPS L1 1575 MHz: 10 W (1520-1670 MHz: 10 W) |
| Totaal: 80W | Totaal: 63W | Totaal: 65W | Totaal: 65W |
| Kan ik een monster krijgen voordat ik een bulkbestelling doe? | Ja, we bieden monsters voor alle modellen, maar hiervoor worden kosten in rekening gebracht. |
| Wat moet ik doen als ik niets weet over de frequentie in mijn land? | Neem contact met ons op met uw vraag, wij helpen u de frequenties te identificeren die u nodig heeft en uw problemen op te lossen. |
| Accepteert u OEM/ODM-bestellingen? | Ja, we kunnen het merklogo, de kleuren en frequenties aanpassen aan uw vereisten. |
| Steekproef | 3-5 werkdagen |
| <20 st | 7-15 dagen |
| 20-50 stuks | 15-24 dagen |
| >50 st | Bespreekbaar |
| VS/Canada/Europa/Azië | 3-5 dagen |
| Midden-Oosten/Latijns-Amerika | 5-7 dagen |
| Afrika | 3-7 dagen |