| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808S-3 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Modelnummer | 808H100-3 |
|---|---|
| Toepassing | Examenzaal |
| Productnaam | 3-kanaals binnenshuis high-power signaal jammer / schild |
| Totaal RF-vermogen | 100 W |
| Aantal kanalen | 3 Kanalen |
| Beschermingsradius | 1 - 50 meter |
| Toepassingsscenario | Binnen. |
| Werkspanning | AC 110V-220V / DC 24V |
| Koelmethode | Ingebouwde koelventilator + aluminiumverbinding warmteafvoer |
| Werktemperatuur | -30 °C ~ +55 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid | ≤ 90% |
| Transportpakket | Kartonnen verpakkingen |
| Specificatie | 65*50*35 |
| Handelsmerk | Wolven Team |
| Oorsprong | China |
| Kanaal | Frequentiebereik (MHz) | Doelsignaal / systeem | Notities |
|---|---|---|---|
| CH1 | 758-803 | China Broadnet 5G / laagband 5G | 700 MHz-band (n28) |
| CH2 | 870-885 | CDMA | Telecom 2G |
| CH3 | 925 tot en met 965 | GSM | China Mobile / Unicom 2G |
| CH4 | 1805-1925 | DCS / PHS | China Mobile / Unicom 2G/4G |
| CH5 | 2010-2175 | 3G (WCDMA / CDMA2000 / TD-SCDMA) | Unicom / Telecom / Mobiele 3G |
| CH6 | 2300-2400 | 4G LTE (China Mobile / Unicom) | Band 40 / 38 |
| CH7 | 2400 tot en met 2500 | 2.4G WiFi / Bluetooth | 2draadloze band van 0,4 GHz |
| CH8 | 2515-2675 | 4G / 5G (China Mobile) | Band 41 / 38 / 7 |
| CH9 | 3400-3600 | 5G (China Unicom / Telecom) | n78-band (mainstream 5G) |
| CH10 | 4800-5000 | 5G (China Mobile / Broadnet) | N79-band |
| CH11 | Verpakkingen van de volgende soorten: | 5.8G WiFi | 5draadloze band van 0,8 GHz |
| Artikel 1 | Specificatie |
|---|---|
| Productnaam | 10-kanaals indoor high-power signaal jammer / schild |
| Totaal RF-vermogen | 100 W (gehele eenheid) |
| Beschermingsradius | 1 - 50 meter (afhankelijk van de lokale signaalsterkte) |
| Toepassingsscenario | Binnen. |
| Werkspanning | AC 110V-220V / DC 24V |
| Koelmethode | Ingebouwde koelventilator + Aluminium legering warmteafvoer |
| Controlemethode | Onafhankelijke aan/uit schakelaars (elke band kan afzonderlijk worden ingeschakeld/uitgeschakeld) |
| Werktemperatuur | -30 °C ~ +55 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid | ≤ 90% |
| Algemene afmetingen | 650 × 500 × 350 mm |
| Gewicht van het product | 22 kg |
| Betalingsvoorwaarden | 40% voorschot, 40% een maand later en 20% vóór verzending. / 100% voorschot, via PayPal, Western Union (WU), enz. |
|---|---|
| Leveringsvoorwaarden | Hong Kong / VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis software-updates voor 36 maanden |
| Verlengde garantie | Na het vierde jaar: 5% van de totale jaarlijkse vergoeding |