| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808M-16 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| 5G-banden | 3400-3600 MHz / 3600-3800 MHz |
| CDMA/GSM | 851-960 MHz |
| DCS/PCS | 1805-1880 MHz / 1920-1990 MHz |
| 3G/4G LTE | 2110-2170MHz / 725-770MHz (VS) / 790-826MHz (EU) |
| 4G Wimax | 2345-2400MHz (VS) / 2620-2690MHz (EU) |
| Wifi en GPS | 2400-2500MHz / 1570-1580MHz (L1) / 1170-1230MHz (L2/L5) |
| VHF/UHF/RF | 135-174 MHz / 400-470 MHz / 315 MHz / 433 MHz |
| Locker | 167-175 MHz |
| Stroomvoorziening | 50-60Hz, 100-240V wisselstroom met wisselstroomadapter (AC100-240V-DC12V) |
| Afmetingen | 395 × 238 × 60 mm |
| Gewicht | 6.5 kg |