| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808M-14 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Jamming-bereik | 0,5-5M (afhankelijk van de signaalsterkte in een bepaald gebied) |
| Productgrootte | 122×78×27mm |
| Uitgangsvermogen | 2,4 Watt |
| Voeding | AC100-240V naar DC/USB 5V IN, ingebouwde batterij: 2000mAh |
| Werktijd | 1 uur |
| Doosgrootte | 150×145×35mm |
| Brutogewicht/set | 0,3 kg |
| Leveringsdatum | 1-3 dagen |
| Garantiedatum | 1 jaar |
| Toepassingsgebied | Vergaderruimtes, klaslokalen, kerken, banken, auto's, enz. |
| Kanaal | Signaalsysteem | Frequentie | Stroom |
|---|---|---|---|
| 1 | LOJACK | 167-175 MHz | 0,3 W |
| 2 | CDMA/GSM&LORA | 851-894/900-960 MHz | 0,3 W |
| 3 | DCS/PCS | 1805-1880/1920-2000 MHz | 0,3 W |
| 4 | 3G | 2110-2180 MHz | 0,3 W |
| 5 | 4GLTE Laag | 698-798/738-821 MHz | 0,3 W |
| 6 | 4GLTE Hoog | 2496-2690/2570-2690 MHz | 0,3 W |
| 7 | WIFI2.4G | 2400-2485 MHz | 0,3 W |
| 8 | GPS&Glonass L1 | 1560-1610 MHz | 0,3 W |